Адміністрація Інтернет-магазину spl4barber.com.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Інтернет-магазин гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання отриманого замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв’язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в термін.

Представники Інтернет-магазину moser-pro.com.ua ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Особисті відомості та безпека:

1. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі “Особистий кабінет”.

2. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин moser-pro.com.ua з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від них.

3. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин spl4barber.com.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

4. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

Реєструючись в системі, Ви погоджуєтеся з Політикою Безпеки і захисту інформації.

Захист даних

Для реєстрації на сайті магазина, користувач зобов’язаний внести деяку персональну інформацію, таку як ім’я, прізвище, адресу, E-mail, телефон і т.п.

Частина персональної інформації також може бути надана банку або платіжній системі, в разі, якщо надання цієї інформації обумовлено процедурою переказу коштів платіжній системі, послугами якої користувач бажає скористатися, а також сторонньої компанії для здійснення завдань поставлених користувачем. Також, при покупці товару в магазині, продавцеві повідомляються контактні дані для зв’язку з покупцем.

Контроль персональної інформації

Для контролю персональної інформації в системі реалізовані механізми верифікації особистих даних. Відповідальність за будь-які наслідки надання недостовірних даних лежить на користувачеві. У разі, якщо деякі дані змінилися, користувач зобов’язаний виправити дані в системі самостійно, або звернутися до служби технічної підтримки для внесення коригувань.

Комунікація

При реєстрації кожен користувач одержує листа по електронній пошті, що підтверджує його успішну реєстрацію. Користувачі можуть отримувати інформацію від компанії за допомогою додаткових інформаційних сервісів.

Безпека

Магазин забезпечує безпеку облікових записів користувачів від несанкціонованого доступу. Для доступу до закритої персональної частини сайту (Особистий кабінет), користувач повинен ввести ідентифікатор користувача (логін) і пароль. Якщо користувач вважає, що пароль став небезпечний, він може змінити його після входу в Особистий кабінет.

Адміністрація сайту spl4barber.com.ua залишає за собою право в будь-який момент без попередження користувача змінити умови Політики Безпеки із зазначенням дати редакції.