ДОГОВІР НА ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТ-СЕРВІСУ
Ця Угода визначає умови використання сайту spl4barber.com.ua і правила продажу товарів в інтернет-магазині WAHL

1. Основні визначення

1.1. Покупець – фізична особа або юридична особа, яка має намір замовити або придбати Товари, або замовляє, купує або використовує Товари, яка оформила Замовлення на сайті spl4barber.com.ua.
1.2. Продавець – приватний підприємець, зареєстрований відповідно до законодавства України, що здійснює продаж Товарів дистанційним способом.
1.3. При спільному згадуванні Продавець і Покупець також іменуються «Сторони», а кожен окремо «Сторона».
1.4. Адміністрація Сайту – правовласник сайту spl4barber.com.ua
1.5. Магазин – інтернет-магазин WAHL
1.6. Сайт – справжній веб-сайт “spl4barber.com.ua”, доступний за адресою “spl4barber.com.ua”. На сайті будь-який Покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їх описом і цінами, вибрати певний Товар, спосіб оплати і доставки Товарів, оформити Замовлення за допомогою мережі Інтернет або зробити Замовлення по телефону або електронній пошті.
1.7. Товар – річ, не вилучена і не обмежена у цивільному обороті і представлена до продажу за допомогою розміщення у відповідному розділі сайту moser-pro.com.ua. Предметом купівлі-продажу можуть бути тільки Товари, покупка яких підтверджена співробітниками Продавцями по телефону, в порядку, передбаченому п. 3. Справжньої Угоди.
1.8. Замовлення – оформлений запит Покупця на купівлю та доставку за вказаною у запиті адресою Товарів, обраних на сайті spl4barber.com.ua, відправлений за допомогою мережі Інтернет та / або повідомлений Покупцем Продавцю по телефону.
1.9. Кур’єрська служба доставки – транспортна компанія, що здійснює доставку Товарів, згідно Замовлення Покупця.
1.10. Інформація – надається Покупцям Сайту інформація текстового або графічного характеру. Інформація призначена для повнолітніх дієздатних громадян і не повинна використовуватися іншими особами, якщо це спеціально не передбачено чинним законодавством України. Інформація може містити елементи реклами діяльності особи (осіб), на законних підставах здійснюють роздрібну торгівлю, надання послуг і т.п.

2. Загальні положення

2.1. Ця Угода є договором-офертою між Продавцем і Покупцем.
2.2. Ця Угода про використання Сайту укладається між Продавцем, і будь-яким Покупцем. Звернення до будь-якого з розділів Сайту, а також і розміщення на нього посилань, цитування та передрук матеріалів Сайту, мають на увазі юридично зобов’язуючу згоду Користувача на дотримання умов і положень цієї Угоди. Продавець і Покупець в сукупності іменуються «Сторонами».
2.3. Замовляючи Товари в порядку, визначеному цією Угодою, Покупець погоджується з цією Угодою.
2.4. Продавець залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття. При незгоді Покупця з внесеними змінами він зобов’язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

3. Оформлення та терміни виконання Замовлення

3.1. Замовлення Покупця може бути оформлений по телефону і / або за допомогою мережі Інтернет.
3.1.1. При оформленні Замовлення по телефону Покупець підтверджує, що ознайомлений з цією Угодою, і надає співробітнику Продавця інформацію, необхідну для оформлення Замовлення.
3.1.2. При оформленні Замовлення через мережу Інтернет Покупець заповнює електронну форму Замовлення на Товар і відправляє сформований Замовлення Продавцеві за допомогою мережі Інтернет.
3.2. Після отримання Замовлення Продавець погоджує дані Замовлення з Покупцем по телефону, в тому числі дату і час доставки товару.

3.3.Обработка замовлення становить від 1 до 2-ох робочих днів. Зазначені дата і час залежать від району доставки та часу, необхідного на обробку Замовлення.

3.5. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення Покупець повинен звернутися до Продавця по телефону.

4. Доставка

4.1. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання дати і часу доставки, погоджених Сторонами в порядку, передбаченому п. 3.3. цієї Угоди, тим не менш, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
4.2. Способи доставки: Нова Пошта
4.2.1. Доставка здійснюється кур’єрською службою доставки. Кур’єрську службу вибирає Покупець. Доставку сплачує Покупець відповідно до тарифів обраної служби.
4.3. При доставці замовлені Товари вручаються Покупцеві або особі, зазначеній в якості одержувача в Замовленні, або особі, уповноваженій Покупцем і / або Одержувачем, який надав доручення на право отримання Товару.
4.5. При передачі Товару Покупцеві проводиться його перевірка за кількістю, якістю (видимі недоліки), комплектності, а також відповідності його Замовленню Покупця.

5.Условія повернення товару придбаного в нашому магазині.

5.1. Якщо в отриманій посилці Ви виявили пошкодження – обов’язково зв’яжіться з нашими менеджерами по електронній пошті.

5.2. Повернення приймається ТІЛЬКИ в разі пошкодження надісланого товару або в зв’язку з помилкою збирача замовлення, але тільки на аналогічну модель!

5.3. Оплата пересилання повернення ТІЛЬКИ в разі пошкодження здійснюється нами!

5.4. У посилці з поверненням ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути вкладена записка з причиною повернення і вашими даними для зв’язку. У разі якщо записки не буде повернення буде відправлений назад і не оплачений!

5.5. Всі посилки без записки і попереднього узгодження з менеджерами залишаться на Новій Пошті і оброблений не будуть !!!

Спасибі вам за розуміння!

5. Оплата Товару

5.1. Ціна Товару вказується поруч з певним найменуванням Товару на сайті spl4barber.com.ua.
5.2. Ціна Товару, зазначена на сайті moser-pro.com.ua, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна Товару, щодо якої Покупцем оформлений Замовлення, зміні не підлягає.
5.3. Оплата Товару Покупцем проводиться в 100% передоплатою.

6. Відповідальність Сторін

6.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Магазині.
6.2. Продавець не відповідає за збитки Покупця, що виникли в результаті:
– Неправильного заповнення Замовлення, в т. Ч. Неправильного зазначення персональних даних;
– Неправомірних дій третіх осіб.
6.3. Покупець несе всю відповідальність за достовірність відомостей, зазначених ним при оформленні Замовлення в Магазині.
6.4. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, тобто подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити і запобігти розумними заходами.

7. Торгові марки

7.1. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

8. Конфіденційність і захист персональної інформації

8.1. Надання інформації Покупцем:
8.1.1. При оформленні Замовлення на сайті moser-pro.com.ua Покупець надає про себе наступну інформацію: Ім’я, адреса електронної пошти, номер телефону, логін.
8.2. Використання інформації, наданої Покупцем і одержуваної Продавцем:
8.2.1. Продавець використовує отриману від Покупця інформацію для виконання своїх зобов’язань перед Покупцем;
8.2.2. Продавець має право направляти Покупцю повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Якщо Покупець не бажає отримувати розсилки від Продавця, він повинен відмовитися від отримання такої розсилки, направивши відмову на електронну пошту сайту moser-pro.com.ua
8.3. Розголошення інформації, отриманої Продавцем:
8.3.1. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов’язань перед Покупцем.
8.3.2. Не вважається порушенням зобов’язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами закону.
8.4. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.