Wahl Clipper Corporation – найбільша міжнародна корпорація з виробництва широкого вибору професійних електроінструментів для індустрії краси. В основі історії успіху бренду закладений головний принцип – постійна робота в сфері іноваційності та унікальності створюваних приладів.

Історія Wahl почалася в 1911 р в США, коли Лео Валь проводив свої експерименти з вібраційним електромагнітним мотором. Удосконалення ідей і численні спроби увінчалися створенням – першої в світі електронної машинки для стрижки волосся. Винахід вийшло настільки вдалим, що в короткі терміни машинки стали дуже популярними, і назва фірми-виробника «WAHL» стало практично синонімом «чоловічої стрижки». 14 жовтня Лео Уолл (Leo J. Wahl) патентує свій винахід, змінює назву своєї фірми і реєструє її як Wahl Clipper Corporation (WCC), після чого починається масове виробництво цих машинок.

До кінця ХХ століття компанія Wahl створила революцію на всесвітньому ринку електроінструментів, презентуючи неймовірні новинки інструментів для перукарів і найширший асортимент аксесуарів для професійного та споживчого ринку.

У 1996 р відбулася низка позитивних змін в структурі компанії. Займаючи заслужені лідируюче позиції на ринку і перебуваючи в природному етапі розвитку, компанія зробила ряд важливих угод, а саме придбала дві компанії: провідного німецького і міжнародного виробника машинок для стрижки – Moser, а так само провідного німецького дистриб’ютора професійних машинок для стрижки, компанію – Ermilа . Саме так і виник відомий на сьогодні, потужний концерн Wahl.

Новаторська енергія притаманна компанії вміє здивувати своїх клієнтів. Так в 2000-х була презентована абсолютно унікальна модель, яка була розроблена спеціально для космонавтів. Це єдина в своєму функціоналі машинка, яка може працювати в умовах невагомості. До досягнень цього тисячоліття варто віднести чимало важливий винахід літо-іонних батарей для виробництва бездротових машинок для стрижки. На сьогоднішній день вони є найбільш технологічними джерелами енергії.

Wahl сьогодні – це лідер у виробництві високоякісних і ефективних електроінструментів по всьому світу, як серед професіоналів, так і серед приватних користувачів. Слідуючи своїм ідеалам, корпорація досягла найвищого успіху в своїй сфері. Основне кредо – реагувати на потребу і побажання ринку, постійне вдосконалення своїх товарів, а також розробка і використання новітніх технологій.

 

SPL GROUP

Офіційний дистриб’ютор продукції Wahl в Україні

blank